امروز هوای تهران پاک است

به گزارش کتاب الکترونیک، مدیر واحد پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر هوای تهران پاک است، گفت: وزش باد و باران باعث برقراری هوای مطلوب در تهران طی امروز و فردا (20 و 21 اردیبهشت) می گردد.

امروز هوای تهران پاک است

حسین شهبازی در گفت و گو با کتاب الکترونیک اظهارکرد: پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده حاکمیت شرایط جوی ناپایدار طی امروز (20 اردیبهشت) است و برخی ساعات همراه با افزایش ابر، بارش پراکنده باران و وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از 8 متر بر ثانیه خواهد بود.

وی تاکید نمود: طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، ناپایداری های جوی حاکم در بیستمین روز از اردیبهشت 98 سبب برقراری شرایط مطلوب کیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران می گردد.

به گفته مدیر واحد پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امشب به تدریج از میزان ناپایداری جوی کاسته خواهد شد و با تداوم این شرایط تا صبح روز شنبه و همراه با ازدیاد تردد خودروها در اولین روز هفته، انتظار می رود طی برخی ساعات صبحگاه افزایش موقتی در غلظت آلاینده ها مشاهده گردد.

شهبازی گفت: فردا (21 اردیبهشت) با افزایش میزان ناپایداری جوی در طول روز، وزش باد به بزرگی بالاتر از پنج متر بر ثانیه و افزایش میزان ابرناکی برای برخی ساعات دور از انتظار نخواهد بود. همچنین دما تا روز آینده روند کاهشی خواهد داشت. بر این اساس، انتظار می رود با وجود افزایش نسبی غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات روز شنبه، شرایط مساعد کیفیت هوا در اکثر مناطق پایتخت همچنان برقرار باشد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر کیفیت هوای تهران با میانگین 44 در شرایط پاک واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امروز هوای تهران پاک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز هوای تهران پاک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید