تعویض زودهنگام پرسپولیس با کمال، اعتراض مجیدی برای پنالتی

به گزارش کتاب الکترونیک،تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از ساعت 19 امروز دربی نود و سوم پایتخت مقابل استقلال تهران نهاده شد که حاشسیه هایی را در نیمه اول به همراه داشت:

تعویض زودهنگام پرسپولیس با کمال، اعتراض مجیدی برای پنالتی

* هر دو تیم با پیراهن های متفاوتی نسبت به بازی های قبلی خود در زمین مسابقه حاضر شدند. سرخپوشان پایتخت در حالی وارد زمین شدند که روی شانه های سفید رنگ خود 6 خط نواری قرمز طراحی نموده بودند که این عدد برای این تیم خاص است.

* تبلیغات فراوان روی پیراهن های هر دو تیم باعث شده بود تا جای خالی کمی روی ان باقی بماند.

* تعدادی از بازیکنان دو تیم بازوبند مشکی را به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم الحرام بر بازو بسته بودند.

* مهدی قائدی با گلزنی زودهنگام خود در دقیقه 4 نخستین گل تاریخ ملاقات دو تیم در فضای بدون تماشاگر را به ثمر رساند. این دو تیم قبل از این یک بار دیگر نیز بدون تماشاگران خود بازی کردند که گلی را به همراه نداشت.

* فرشید اسماعیلی که در دقیقه 24 روی خط محوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد با تصمیم پیغام حیدری مبنی بر عدم خطای محمدحسین کنعانی زادگان روبرو شد که با اعتراض تند فرهاد مجیدی سرمربی استقلال همراه بود.

* عملکرد ضعیف سرخپوشان در 20 دقیقه ابتدایی بازی باعث شد تا یحیی گل محمدی در دقیقه 26 تصمیم به تعویض زودهنگام زده و کمال کامیابی نیا را جانشین مهدی شیری کند. تعویضی که ناراحتی شیری را هنگام خروج از چمن مسابقه به همراه داشت.

* بازیکنان دو تیم هنگام آغاز زمان یک دقیقه ای استراحت در دقیقه 30 (وقت استراحت تنفس) به تصمیمات داور بازی اعتراض داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تعویض زودهنگام پرسپولیس با کمال، اعتراض مجیدی برای پنالتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویض زودهنگام پرسپولیس با کمال، اعتراض مجیدی برای پنالتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید