تعویق جشن قهرمانی بیانکونری

به گزارش کتاب الکترونیک، یووه در حالیکه حتی با کسب یک تساوی برابر اسپال می توانست قهرمانی خود را قطعی کند برابر میزبان خود تن به شکست داد.

تعویق جشن قهرمانی بیانکونری

تعویق جشن قهرمانی بیانکونری

یووه در هفته سی و دوم سری A در حالیکه حتی با کسب یک تساوی برابر اسپال می توانست قهرمانی خود را قطعی کند برابر میزبان خود تن به شکست داد. مویس کین در دقیقه 30 گل نخست این بازی را برای یوونتوس به ثمر رساند. 4 دقیقه پس از شروع نیمه دوم کوین بونی فاتزی گل تساوی را برای اسپال به ثمر رساند و در دقیقه 74 نیز سرجیو فلوکاری گل دوم میزبان را زد و ورق را به سود این تیم برگرداند.

به این ترتیب دومین شکست این فصل یوونتوس در حالی رقم خورد که حتی با کسب یک امتیاز هم می توانست قهرمانی زودهنگامش را امروز مسجل کند. بانوی پیر هنوز هم می تواند در این هفته قهرمان زودهنگام سری A لقب بگیرد اگر نزدیک ترین تعقیب کننده اش ناپولی در بازی فردا مقابل کیه ووی قعر جدولی امتیاز از دست بدهد.

همچنین یوونتوس با کسب امتیاز در این بازی می توانست از بابت ثبت سریعترین قهرمانی تاریخ سری A اطمینان حاصل کند که این اتفاق رخ نداد.

با این نتیجه یوونتوس با 84 امتیاز در صدر جدول باقی ماند و همچنان 20 امتیاز با ناپولی رده دومی فاصله دارد. اسپال اما 35 امتیازی شد و به رده سیزدهم صعود کرد تا به بقا در سری A امید بیشتری داشته باشد.

منبع: ایران ورزشی

به "تعویق جشن قهرمانی بیانکونری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق جشن قهرمانی بیانکونری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید