خبرنگاران بازدید استاندار قزوین از چند واحد تولیدی البرز

به گزارش کتاب الکترونیک، قزوین- خبرنگاران - استاندار قزوین روز چهارشنبه از سه واحد فراوریی شهر صنعتی البرز در راستای رونق و جهش فراوری بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مسائل آنها نهاده شد.

خبرنگاران بازدید استاندار قزوین از چند واحد تولیدی البرز

به گزارش کتاب الکترونیک، بازدیدهای صنعتی استان از واحدهای فراوریی، صنایع و شرکت های صنعتی استان به صورت هفتگی با حضور مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار می گردد.

راهنمایی الله جاقتصادی پور و هیات همراه روز چهارشنبه از یک شرکت فراوریی در زمینه انوع بلورجات شیشه خانگی و صنعتی، یک واحد فراوری نماینده قطعات خودرو و یک کارخانه فراوری انوع سموم کشاورزی بازدید به عمل آورد.

استاندار قزوین در جریان بازدید از این واحدهای فراوریی با اشاره به فشار حداکثری ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا و تاثیر آن بر فعالیت بعضی واحدهای صنعتی و فراوریی، گفت: با توجه به این موضوع، برطرف مسائل واحدهای فراوریی استان در راستای بهبود و تثبیت فراوری و اشتغال لازم است.

جاقتصادی پور اضافه نمود: باید واحدهای فراوریی مستقر در استان مباحث مرتبط با امور اقتصادی، درآمدی، بانکی و اقتصادیاتی خود را از دفتر خود در تهران به استان انتقال دهند تا در کارگروه های مرتبط مورد آنالیز و پیگیری قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مدیران دستگاه ها نهایت همکاری و مساعدت را با واحدهای فراوریی به منظور برطرف مسائل آنها در دستور کار قرار دهند، اضافه نمود: مدیران دولتی به هیچ عنوان حق ندارند به بهانه بدهی اقتصادیاتی یا بیمه ای جلوی پای واحدهای فراوریی سنگ اندازی نمایند.

مدیران عامل این شرکت ها نیز در جریان بازدید استاندار قزوین به بیان ظرفیت ها، مسایل و مسائل واحد فراوریی خود پرداخته و برای حل آنها دستورهای لازم را دریافت کردند.

شهر صنعتی البرز به عنوان نخستین شهر صنعتی ایران در شهرستان البرز قرار داشته و در 15 کیلومتر شهر قزوین واقع شده است.

استان قزوین یک شهر صنعتی، 15 شهرک و ناحیه صنعتی و چهار هزار واحد فراوریی دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بازدید استاندار قزوین از چند واحد تولیدی البرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بازدید استاندار قزوین از چند واحد تولیدی البرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید