راه یاب ملل مریوان باشکست سپیدارقائم شهر به رده دوم جدول صعود کرد

به گزارش کتاب الکترونیک، هفته ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان باشگاه های کشور در سراسر کشور پیگیری شد که در این هفته از مسابقات تیم راه یاب ملل مریوان در هوای سرد و برفی میزبان تیم سپیدار قائم شهر بود که در انتها با پیروزی زمین مسابقه را ترک کرد.

راه یاب ملل مریوان باشکست سپیدارقائم شهر به رده دوم جدول صعود کرد

راه یاب ملل مریوان با گل های سمیرا محمودپور، فاطمه اردستانی و زهرا حاتم نژاد نیمه اول این بازی را به اتمام رساند و همچنین در نیمه مربیان شاگردان شادی مهینی دوباره با گل زنی دروازه سپیدار قائم شهر را این بار چهار مرتبه باز کردند تا در خاتمه با نتیجه هفت بر صفر این تیم را بدرقه نمایند.

در نیمه دوم زهرا حاتم نژاد دو بار دیگر گل زنی کرد و سرشین کمانگر و ثنا صادقی هر کدام یک بار برای راه یاب ملل گلزنی کردند.

در بازی حساس هفته یعنی دربی اصفهان که نتیجه آن روی جدول رده بندی تاثیر داشت با تساوی میان ذوب آهن و سپاهان به اتمام رسید تا راه یاب ملل با سه امتیاز و تفاضل گل بیشتر نسبت به ذوب آهن و ملوان در دره دوم جدول جای بگیرد.

لازم به ذکر است اکنون شهرداری بم با 18 امتیاز در رده نخست و راه یاب ملل مریوان، ملوان بندر انزلی و ذوب آهن هر کدام با 13 امتیاز و اختلاف تفاضل گل در رده های دوم تا چهارم قرار گرفته اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "راه یاب ملل مریوان باشکست سپیدارقائم شهر به رده دوم جدول صعود کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه یاب ملل مریوان باشکست سپیدارقائم شهر به رده دوم جدول صعود کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید