چند بازیکن استقلال جدا می شوند، حسرت قهرمانی آسیا را دارم

به گزارش کتاب الکترونیک، محمود فکری در نشست خبری پیش از بازی استقلال با سایپا گفت: سایپا در لیگ سال جاری نشان داده است که می تواند از هر تیمی امتیاز بگیرد. بازی سختی داریم. می گردد گفت سایپا تقریباً از تمام تیم ها امتیاز گرفته است.

چند بازیکن استقلال جدا می شوند، حسرت قهرمانی آسیا را دارم

وی اضافه نمود: برنامه بازی ها به شکلی است که فشردگی مسابقات ما را اذیت می نماید. سایپا سه روز بیشتر از ما استراحت داشته است. در مجموع اینکه سایپا تیم خوبی است و ما کار سختی داریم. امیدوارم بازیکنان ما شرایط روحی و جسمی خود را حفظ نموده باشند بخصوص انگیزه ای که در بازی قبل داشتند را حفظ نمایند و به تیم سایپا احترام بگذارند تا بازی خوبی انجام بدهیم و سه امتیاز را بگیریم تا صدر جدول را حفظ کنیم.

سرمربی استقلال درباره احتمال حضور سه مهاجم تیمش در بازی با سایپا مثل بازی قبل گفت: سعی می کنیم بر اساس هر بازی اَرنج را بچینیم. لیگ هم فشرده است و شاید لازم ببینیم به برخی بازیکنان استراحت بدهیم. باید ببینیم تا شب و فردا چه اتفاقی می افتد.

فکری درباره جابجایی نیم فصل توضیح داد: لیستمان جا دارد. مطمئناً تعدادی از بازیکنان از استقلال جدا می شوند و بازیکن می گیریم تا هم برای لیگ و هم برای آسیا خودمان را تقویت کنیم.

وی درباره احتمال حضور استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و عدم رویارویی با العین در مرحله پلی آف، تاکید نمود: هنوز خبر موثق از طرف باشگاه به ما اعلام نشده است ولی در مجموع خودم حسرت 22 ساله ای دارم. ما فینال جام باشگاه های آسیا را از دست دادیم. مطمئناً العین تیم قابل احترامی است. العین در آسیا همواره تیم خوبی بوده است. من به خیلی بالاتر از اینها فکر می کنم. اگر به مرحله گروهی برویم اتفاق خوبی است وگرنه برنامه ریزی می کنیم تا از مرحله پلی آف عبور کنیم و به مراحل بالاتر برویم. دوست دارم آرزویی که سالهای سال در دلم است را محقق کنیم.

سرمربی استقلال درباره خط حمله ضعیف سایپا هم گفت: سایپا تیم محترمی است. حتی اگر سایپا یک امتیاز بگیرد برای ما بد است یعنی دو امتیاز از دست می دهیم. کوشش می کنیم از این بازی سه امتیاز را بگیریم. اگر خط حمله سایپا حتی در آمار ضعیف باشد، این تیم را دست کم نمی گیریم ولی مطمئناً خطوط دیگر این تیم قوی بوده که از حریفانش امتیاز گرفته است. کوشش می کنیم در خط حمله منسجم باشیم و هم در حمله بهتر ظاهر شویم تا سه امتیاز را بگیریم.

فکری در مورد مصدومان تیمش گفت: سیداحمد موسوی و کمی آرش رضاوند مصدوم هستند. البته رضاوند کمی تمرین نموده است.

فکری در انتها درباره اینکه توانسته بهترین آمار را در بین مربیان چند سال اخیر استقلال با کسب نتایج خوب رقم بزند، اظهار کرد: لطف خدا و کوشش تمام مجموعه بوده است. جا دارد از تک تک آنها تشکر کنم. از آغاز فصل مسائل زیادی داشتیم و با صبوری و خواستن این بچه ها، صدرنشینی رقم خورده است. امیدوارم این فرایند را ادامه بدهیم. مجموعه استقلال فقط باشگاه نیست و شامل تمام استقلالی ها می گردد. خیلی از سیاستمداران شاید استقلالی باشند. نمی دانم اسمش را چه گذاشت ولی استقلالی ها شاید بی خیالتر و نجیب تر هستیم و سعی می کنیم بگذاریم تیم کارش را بکند و فکر می کنیم احتیاج به حمایت ندارد. از همه کسانی که استقلالی هستند می خواهم پای کار باشند و به ما یاری نمایند تا ان شاءالله تیم نتیجه بگیرد. راهنمایی مدیریتی و فنی کار سختی است و کار یک یا دو نفر نیست. کسانی که در بحث مالی و سیاسی می توانند به ما یاری نمایند ان شاءالله انجام بدهند. اگر پیشکسوتان در بحث فنی یاری نمایند، استقبال می کنیم. ان شاءالله یاری کنیم استقلال در آسیا به صندلی واقعی اش برسد. این اتفاق وقتی رقم می خورد که همه یکدل باشیم. ان شاءالله این اتفاق سال جاری و سالهای بعد بیافتد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چند بازیکن استقلال جدا می شوند، حسرت قهرمانی آسیا را دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند بازیکن استقلال جدا می شوند، حسرت قهرمانی آسیا را دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید