27 فروردین؛ اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز 98

به گزارش کتاب الکترونیک، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 98، سه شنبه 27 فروردین ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

27 فروردین؛ اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز 98

به گزارش فارس، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور با اعلام این خبر گفت: نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 1398 تمامی داوطلبان حاضر در جلسه این آزمون، سه شنبه 27 فروردین 98 بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می گیرد.

وی اضافه نمود: از تعداد 163 هزار و 321 داوطلب حاضر در جلسه آزمون، بر اساس اطلاعات مندرج در کارنامه، تعداد 150 هزار و 535 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد 65 هزار و 550 نفر زن و 84 هزار و 985 نفر مرد هستند.

توکلی اعلام نمود: تمامی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانی مشخص شده در اطلاعیه ای که به همراه اعلام نتایج بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته نسبت به انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود اقدام و سپس کدرشته محل های انتخابی خود را به ترتیب علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "27 فروردین؛ اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "27 فروردین؛ اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید