اخبار و رویدادها

روسای شبکه های نانو، پارک های علمی و دانشگاه های مجازی کشور های اسلامی منصوب شدند

با حکم قائم مقام وزیرعلوم در امرو بین الملل؛ روسای شبکه های نانو فناوری، پارک های علم و فناوری و دانشگاه های مجازی کشور های اسلامی وابسته به کامستک منصوب شدند

21 تیر 1399

شمارش معکوس برای شروع لیگ برتر ، بازیکنان پیش از مسابقات تست کرونا می دهند

جزئیات جدید برای از سرگیری رقابت های لیگ برتر نوزدهم از زبان سهیل مهدی ارائه شد.

20 تیر 1399

روسیه: اقدامات آمریکا علیه ایران می تواند به بحران در سازمان ملل منجر گردد

معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت، تمدید تحریم های تسلیحاتی و اجرای مکانیسم بازگرداندن تحریم ها علیه ایران اقدامی سودجویانه است که به ایجاد بحران در شورای امنیت سازمان ملل منجر خواهد شد.

20 تیر 1399

توضیحات معاون گردشگری درباره بسته تشویقی سفر

به دنبال لغو سفر ها در تعطیلات نوروز با شیوع ویروس کرونا، بسته تشویقی سفر به ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاد شد که تداوم ابتلا در ایران، نتیجه آن را فعلا مسکوت نگه داشته است. وزارت بهداشت همچنان نسبت به راه افتادن موج سفر بعد از سه ماه محدودیت، نگران...

19 تیر 1399

11 تیر زمان بازگشایی سینماها در بریتانیا ، قرنطینه ادامه می یابد

بوریس جانسون شب پیش در یک سخنرانی 14 دقیقه ای نقشه راه را برای شروع به کار مجدد اقتصادی این کشور پس از یک قرنطینه 8 هفته ای اعلام کرد.

18 تیر 1399

موافقان و مخالفان طرحی برای تغییر در نحوه انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان چه گفتند

کلیات طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی برای تغییر در نحوه انتخاب حقوق دانان شورای نگهبان در شرایطی تصویب شد که موافقان آن معتقد بودند این طرح برای حفظ اقتدار مجلس شورای اسلامی است و مخالفان تاکید داشتند که در شرایط فعلی اولویت های مهم تری...

17 تیر 1399

رتبه نخست راه آهن یزد در حمل و نقل بار کشور

مدیر کل راه آهن یزد گفت: راه آهن یزد با سهم 39 درصد حمل و نقل بار ایران بازهم در کشور درخشید و رتبه نخست را در این زمینه دریافت کرد.

16 تیر 1399

توییت جدید سخنگوی وزارت خارجه درباره آمریکا و ترامپ

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در توئیتی نوشت: آمریکا باید یکجانبه گرایی خفت بارش را سرانجام دهد.

15 تیر 1399

خبرنگاران مزاحم اینترنتی در ملایر دستگیر شد

همدان- خبرنگاران- فرمانده انتظامی ملایر گفت: فردی که با ایجاد یک صفحه جعلی به نام یک زن موجب هتک حیثیت او شده بود شناسایی و دستگیر شد.

14 تیر 1399

خبرنگاران انتقاد مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی از حفاران غیرمجاز در معدن آلبلاغ

بجنورد- خبرنگاران- مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی از فعالیت حفاران غیرمجاز معدن آلبلاغ اسفراین در محدوده پارک ملی ساریگل انتقاد کرد و گفت: ادامه کار آنها موجب ایجاد مسائل اجتماعی برای خانوارهای عشایری شده است.

13 تیر 1399

کرسی های بین المللی می تواند به ارتقا صندلی ورزش یاری کند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، کیکاووس سعیدی یکی از دغدغه های مسئولان ورزش کشور را حفظ و ارتقا کرسی های بین المللی ورزش کشور دانست و با اشاره به ضرورت ساز وکار مناسب برای تحقق این مهم، اقدام وزارت ورزش و جوانان در قالب شورای برون...

12 تیر 1399

قربانیان کرونا در آمریکا از مرز 66 هزار نفر عبور کرد

طبق گزارش دانشگاه جانز هاپکینز، با مرگ یکهزار و 426 نفر دیگر ظرف 24 ساعت گذشته، مجموع قربانیان کرونا در آمریکا به 66 هزار و 369 نفر رسید.

11 تیر 1399

خبرنگاران فرماندار نیویورک:ایجاد خطر برای سلامت عمومی، تحمل ناپذیر است

نیویورک- خبرنگاران- فرماندار نیویورک در واکنش به برخی تجمعات خیابانی علیه تعطیلی این ایالت، گفت اجازه نمی دهیم این اعتراض ها سلامت عمومی را به خطر اندازد که برای ما جان انسان ها مهم تر از دلار است.

10 تیر 1399

اقدامات ابتکاری در خصوص مقابله با کرونا

اگر می خواهید فروش شما دچار بحران نشود، ابتدا باید شغل خود را در نظر بگیرید و سپس سعی کنید کارهایی را که می شود برای فروش بیش تر انجام داد یادداشت کنید.

8 تیر 1399

جاذبه های گردشگری لندن جاذبه های گردشگری لندن

جاذبه های گردشگری لندنتحصیل در انگلستان و شهر لندن نباید بدون تماشای جاذبه های گردشگری این شهر سپری گردد. حتما ده جاذبه برتر این شهر را در فهرست آنچه در لندن قرار است ببینید، ثبت کنید. از مجموعه مدرن چشم کوکاکولا تا برج تاریخی لندن، این ده جاذبه توریستی...

8 تیر 1399

نمایش PC Gaming Show امسال سر جای خود است

نمایشگاه E3 قرار نیست امسال برگزار شود، ولی این موضوع مانع نمایش برنامه ها و برگزاری رویدادهای مختلف از سوی رسانه ها و شرکت ها نشده است. خبرگزاری PC Gamer می خواهد مثل سال گذشته، رویداد PC Gaming Show را با نمایش بازی ها و رونمایی های مختلف، برگزار کند.

6 تیر 1399

برگزاری مراسم سالگرد کشتار ارامنه بدون راهپیمایی

مردم ارمنستان امسال بر خلاف سالهای قبل در سالگرد کشتار ارامنه توسط امپراطوری عثمانی، به دلیل محدودیتهای مربوط به شیوع کروناویروس راهپیمایی معمول خود را برگزار نکردند و به جای آن با ارسال پیامک و روشن کردن چراغ قوه های تلفن های همراهشان، در صدوپنجمین...

4 تیر 1399

نائورو کشور چاق ترین افراد جهان

کشور نائورو یکی از کوچکترین کشورهای جهان است که اتفاقا درصد زیادی از افراد چاق یک جامعه را تشکیل داده است. نائورو جزیره ای است که با جمعیت 10 هزار نفری خود، بین استرالیا، هاوایی و اقیانوس آرام قرار گرفته است. این کشور که به کشور ثروتمندان شهرت داشت امروزه...

4 تیر 1399

کشف سلول های موثر در پانکراتیت

مطالعات جدید نشان می دهد نوعی سلول به نام تافت نقش مهمی در مقابله با التهاب ناشی از عارضه پانکراتیت (التهاب لوزالمعده) دارند.

2 تیر 1399

ترامپ: سخنانم درباره تزریق مواد ضدعفونی شوخی بود

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز جمعه به سخنان کنفرانس خبری چند ساعت پیش خود درباره تزریق مواد ضد عفونی به بدن برای مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد.

2 تیر 1399
تعداد: (548)